MSMB Sakarya Temsilciliği Başkanı Ahmet Zahit Elmas ve yönetim kurulu üyeleri Naci Çağlar, Erhan Kahveci, Samet Türk ve Zahit Akkaya, Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti. Ziyarette; Mimar Sinan Mühendisler Birliği’nin amacı, faaliyetleri ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Elmas, Sakarya’da şubat ayında başlayacak olan Mühendishane programı hakkında da bilgilendirme yaparak, MSMB Tanıtım Kitabı’nı takdim etti.
Milli seferberlik halinde olduğumuz bu süreçte herkesin kendi alanında çalışma yaparak bu mücadeleye katkıda bulunması gerektiğini belirten Elmas, özellikle genç meslek adaylarının hayata daha iyi hazırlanmasına ve üniversite eğitimlerini daha bilinçli tamamlamalarına destek olacak olan Mühendishane programını özellikle önemsediklerini belirtti.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, ülkemizin kalkınmasında ve daha iyiye gitmesinde kaliteli ve nitelikli mühendislere her alanda ihtiyaç olduğunu ve mesleğini seven, işini iyi yapan insanların her zaman başarılı olacağını belirtti. Kendisine yapılan ziyaretten dolayı teşekkür eden Vali Coş, yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.