Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan, Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun ortak olarak; 09-10 Aralık 2017 tarihlerinde, Ankara ilinde, 1999-2004 doğumlu kulüp lisanslı tüm sporculara yönelik yapılacak olan “Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası” ‘na katılacak olan sporcuların şeçilmesi için bir çok okulda seçmeler yapan Sakarya Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü, seçilen sporcularla Lütfü Yaman Spor Salonu’nda kulüp seçmesini gerçekleştirdi. Yaklaşık 70 sporcunun katılımı ile gerçekleşen programda 8 siklettte dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi.
Kulüp yetkililerinden yapılan açıklamada; organizyonda katkısı olan kulüp görevlilerine, antrenör ve hakemler başta olmak üzere katılım sağlayan tüm sporculara teşekkür edildi.
Kulüp sporcuları ve seçilen sporcuların 09-10 Aralık’ta yapılacak olan şampiyonaya kadar antrenmanlarına kulüp merkezinde devam edecekleri belirtildi.